Vhodne prezentujte, čo je vám cenné

Poličky v knižnici nemusia slúžiť iba na ukladanie kníh. Rovnako je to s nástennými poličkami. Čo tak ísť vlastnou cestou a ukázať hosťom jedinečné umelecké cítenie s obľúbenými maľbami a portrétmi? K dokonalosti chýba už len farebné podsvietenie umeleckých diel, ktoré vhodne zvýrazni a prezentuje vami vystavené kúsky.

Vhodne prezentujte, čo je vám cenné

Vhodne prezentujte, čo je vám cenné (Foto: unsplash.com)

Domov je miesto, kde môžete hrdo prezentovať vycibrený vkus pre estetiku, suveníry z ďalekých ciest alebo milé spomienky z detstva. Napríklad také staré fotografie zarámované a vystavené. Prípadne môžete nechať na veľké plátna vytlačiť fotografie z vašich ciest alebo rodinných dovoleniek. To vám zároveň bude pripomínať príjemne strávené chvíle s vašimi blízkymi. Rovnako môžete prezentovať aj svoje zbierky, nech sa jedná o čokoľvek, stačí zvoliť vhodnú formu a umiestnenie.

Pozor však na to, že všetkého veľa škodí. To platí pri zariaďovaní a vystavovaní minimálne dvojnásobne. Myslite na to pri vystavovaní a prezentovaní, či už pôjde o vaše umelecké cítenie, zbierky, fotografie alebo predmety z ciest. Vhodné prezentovanie a rozmiestnenie je základom pri každom zariaďovaní, nech sa už jedná o obývačku, spálňu, chodbu medzi miestnosti alebo inú časť príbytku.