Zakúpte si moderné rolety a postarajte sa o jednoduchú reguláciu svetla

Máte už dosť umelého osvetlenia, ktorého bolo v týchto zimných mesiacoch viac než treba? Môžete to zmeniť! Nielen že sa blíži jar a viac slnečných lúčov, vy si môžete takto dokonalé osvetlenie miestnosti dopriať aj vďaka jednoduchému doplnku, ktorý vám spríjemní každý jeden deň.

Zakúpte si moderné rolety a postarajte sa o jednoduchú reguláciu svetla

Zakúpte si moderné rolety a postarajte sa o jednoduchú reguláciu svetla (Foto: byvatmoderne.sk)

Vsaďte na eleganciu a štýl

Žalúzie, ktoré boli kedysi znakom nudných a šedých kancelárií, sa teraz aktívne používajú na vkusné vybavenie bytov a domov. Zaberajú málo miesta, zaisťujú výbornú prácu s funkciou ochrany pred slnkom a zvedavými pohľadmi, a čo je najdôležitejšie, môžu byť ozdobou interiéru.

Kupujúci dnes ponúkajú žalúzie rôznych vzorov, materiálov a farieb a najširší rozsah sa stáva niekedy pre nepripraveného človeka skutočným problémom. S nami to ale môžete mať jednoduchšie.

Ako prvé vám odporúčame Plissé rolety, ktorých funkcie a dizajn naozaj oceníte. Stačí si vybrať jednu z ponúkaných variant. Ide o moderné skladacie žalúzie s jednoduchou inštaláciou a rozmermi na mieru vašich priestorov okien. Aby toho ale nebolo málo, so žalúziami tohto typu získate aj:

  • úsporný priestor a ľahký dizajn;
  • praktickosť a jednoduchosť používania;
  • funkčnosť;
  • široké možnosti regulácie toku slnečného svetla;
  • jednoduchú údržbu;
  • grandiózny výber;

Nezabudnite na kvalitné okná

Obzvlášť veľkú pozornosť venujte streche, aby ste si aj na tieto špecifické časti domu mohli potom pohodlne vybrať štýlové rolety pre strešné okná.

Ak si chcete dopriať dostatočné množstvo prirodzeného denného svetla, mali by ste si dať pozor aj na voľbu okien. Dnes je výber naozaj široký, takže sa obávať pre vás vhodného riešenia asi ani nemusíte. Nezabudnite pritom ani na dobrého a šikovného majstra, ktorý vám ich nainštaluje, možno aj so zakúpenými roletami.

Text:PR