Menej je niekedy viac! To platí aj v interiéri

Máte preplnenú obývačku nábytkom a úžitkovými predmetmi, ktoré vo vašej domácnosti v konečnom dôsledku nemajú úžitok? Nechajte si poradiť od interiérového experta na bývanie menom Jeffrey Phillip. Ten má pre nás hneď niekoľko tipov, ako obývačku v ktorej sa budete dobre cítiť vy aj vaša návšteva, nechajte si poradiť.

Menej je niekedy viac! To platí aj v interiéri

Menej je niekedy viac! To platí aj v interiéri (Foto: unsplash.com)

Poobzerajte sa po obývačke alebo reprezentatívnej miestnosti, kam pozývate hostí. Je vysoko pravdepodobné, že sa tam nájdu predmety, ktoré určitým spôsobom rušia estetický pohľad na miestnosť ako celok. Dajte ich do kopy a predmety s menšou veľkosťou uložte do nepriehľadného prúteného koša. Patria do neho všetky gýče, pestrofarebné suveníry z dovolenky alebo darčeky od príbuzných z výletov.

Na druhej strane také ovládače, noviny, časopisy alebo podložky pod jedlo umiestnite bokom, nie však na vrch stola, ideálne je niekam pod stôl alebo na jednu poličku. Nájdite im šikovné miesto, kam ich naskladáte a nebudú viditeľné zraku vašich hostí. Takto dosiahnete príjemný vzhľad a správne rozloženie pre oddych, spoločné chvíle s rodinou, ako aj miesto pre prijímanie návštev.