3 dobré rady, ak chcete účelný interiér

Zabite dve muchy jednou ranou! Máme pre vás hneď 3 osvedčené tipy na dobré rady, ako na účelný interiér. Získajte razom originálne kúsky pre váš interiér a zároveň účelné kúsky, ktoré vám zjednoduchšia a zlepšia bývanie. Určite si nájdete to svoje aj vy a nie jednu radu uplatníte aj pri úpravách vo vašej domácnosti.

3 dobré rady, ak chcete účelný interiér

3 dobré rady, ak chcete účelný interiér (Foto: unsplash.com)

Dizajnové zrkadlo

Miestnosti s dostatočnou a veľkou obytnou plochou privítajú zrkadlo umiestnené na opačnej strane ako okná. Štýlové zrkadlo s prehľadom nahradí prázdne miesto na stene. Rozmerné alebo malé zrkadlá, pomôžu vytvoriť rozsiahly vzdušný priestor.

Praktické poťahy

Obliečky a poťahy chránia vankúše, gauč a kreslá od znečistenia. Čo tak dať im svieži letný nádych v teplých farbách žltej, svetlo modrej alebo staro ružovej? Biela klasika nikdy nesklame, ale pri domácich miláčikoch a deťoch bude rýchlejšie posiata škvrnami.

Účelne koše

Spĺňajú nielen užitočnú funkciu uskladnenia všetkých potrebných a menej potrebných vecí do jedného celku. Všetko je na mieste a poruke. Preto znovu nemusíme pátrať po celej domácnosti, kde zmizol hľadaný predmet. Sú praktické a oku lahodiace.